VERKOCHT!
Helaas is deze machine verkocht. Heb je interesse? Vul onderstand formulier dan in. Wij gaan dan op zoek naar een Klarmann pre-press.
Klarmann pre-press
De Klarmann draineerbak is gemaakt in 2007 en is professioneel ontmanteld. De pre-press is geschikt voor het draineren van wrongel voor de productie van half-harde kazen. De afmetingen van het wrongelbed is te wijzigen met behulp van een verplaatsbaar eindschot. De draineerbak is voorzien van een automatische vulwagen ten behoeve van de juiste verdeling van de wrongel in de draineerbak. Het snijden van de blokken wrongel vindt geheel automatisch plaats, de grootte van de blokken is instelbaar.
Heeft u interesse?
Heeft u interesse in de viltflappen wasmachine? Neem dan contact met ons op door middel van het formulier, telefoon of mail
TELEFOON
+31 (0)6 2297 1253
info@scconsultancy.net
WERKTIJDEN